Хостел в’язниця

хостел тюрьма

Два роки тому на етапі проектування була закладена ідея тематичного хостела. Йшов час і на початку цього року вже були зведені стіни, зроблено перекриття, проведені комунікації, але пандемія порушила плани. Роботи зупинилися більш ніж на півроку. У цьому місяці відновили роботи і зробили великий ривок. На даному етапі вже проглядається стиль-ідея хостелу. І так – це в’язниця-хостел, але не в суворому її обличчі. В’язниця розбавлена різними графіті, стераючи похмурість сумнозвісної установи. Стіни не тільки коридору але і жилих кімнат прикрашають тематичні малюнки.

  Оздоблювальні  роботи тривають, все більше додається елементів декору. Бра виготовлені з  чавунних елементів водопроводу, решітки на вікнах, тюремні двері з віконцями все це додає не звичну, для звичайної людини, атмосферу. 

  Ідея не нова – цей стиль вже давно є в закладах типу хостел в Європі, і вже почав з’являтися в Україні. Подібні хостели користуються неабиякою популярністю через свою неординарність. Ми робимо все щоб наші гості теж мали можливість відчути незабутній антураж подібного закладу на собі. Не дивлячись на складність ситуації ми маємо намір продовжити роботи і запустити хостел найближчим часом як тільки ситуація з COVID покращиться.

Залишити відповідь